Dane firmy

Foldery reklamowe


Drukarnia Amicus


Miła 19 , 83-220 Skórcz

Tel: +48 792 720 712

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dobór nośników reklamy do klienta ma niebagatelne znaczenie w każdej kampanii reklamowej. Jedną z opcji, które sprawdzają się w większości przypadków i która jest chętnie zlecana drukarniom, są doskonale znane foldery reklamowe. W ofercie dostępnej na stronie internetowej amicus-druk.eu istnieje możliwość zamówienia wydruku folderów wedle gustu i osobistych preferencji klienta. 

Drukarnia jest jednym z liderów rynku poligraficznego działającego na terenie Pomorza. Ma bogate doświadczenie w zakresie wykonywania profesjonalnych wydruków o najwyższej jakości. Pracownicy firmy dbają ponadto, by każde, nawet najmniejsze zlecenie było wykonane w wyznaczonym terminie.

Jakość i rzetelność wspomnianej firmy poligraficznej poświadczają także jej dotychczasowi klienci, przedstawiciele wielu branż, jak choćby spożywcza, medyczna, farmaceutyczna czy motoryzacyjna. Dzięki temu drukarnia cieszy się zasłużonym uznaniem na rynku. Jej dodatkowym atutem jest posiadanie certyfikatu jakości 9001:2009. Firma zaprasza do kontaktu i zapoznania się z aktualną ofertą zarówno starych, jak i nowych klientów. 
Inne firmy w pobliżu:

APE-LP

Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Gdańska Klinika Urody

Stara Stocznia 2, Gdańsk

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!