Dane firmy

Zlecenie transportowe


Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jakiś czas temu w internecie pojawiła się giełda transportowa, która do razu przypadła do gustu zarówno firmom przewozowym, jak i osobom zlecającym przewóz. Jest jednak wiele firm, które jeszcze nie korzystają z jej usług i ciągle poszukują ładunków innymi drogami. Są także i tacy, którzy obawiają się ryzyka i dlatego wolą wszystko załatwiać osobiście. Portal zaprasza jednych i drugich do współpracy, a ponieważ każdy przewoźnik i zleceniodawca jest wnikliwie sprawdzany, zaraz po rejestracji, zatem wszystkie operacje i rozrachunki pomiędzy klientami są bezpieczne. 

Jeżeli jesteś spedytorem lub właścicielem firmy przewozowej i pragniesz znaleźć swoim kierowcom odpowiadające Ci zlecenie transportowe, wystarczy zarejestrować się na stronie netpaka.eu i możesz korzystać ze wszystkich filtrów wyszukiwania, takich jak:

  • kraj załadunku i rozładunku,
  • środek transportu,
  • parametry ładunku,
  • stawkę.

Dzięki nim każdy znajdzie dokładnie taką ofertę, jaka go interesuje i z pewnością będzie ona aktualna, ponieważ wszystkie zlecenia są nieustannie aktualizowane, aby klienci portalu byli zadowolenie z usługi.
Inne firmy w pobliżu:

RoyalDekor Ewelina Stępień

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!