Dane firmy

Spółdzielnia Inwalidów „POKÓJ” • Wiązki kablowe producent


Spółdzielnia Inwalidów „POKÓJ”


Ratuszowa 26, 11-520 Ryn

Tel: 87 4207055

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Grupa produktów oferowanych przez prezentowaną firmę jest praktycznie nieograniczona. Klienci mogą dowolnie zestawiać różnego rodzaju wiązki, kable i podzespoły biorąc pod uwagę przede wszystkim ich zastosowanie. Spółdzielnia Inwalidów Pokój dysponuje nowoczesnym i bardzo wydajnym parkiem maszynowym, który bardzo łatwo można przystosować do nowych, skomplikowanych zamówień.

Producent wiązek kablowych obsługuje między innymi kontrahentów z branży motoryzacyjnej, stoczniowej i reklamowej. Zapewnia szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Odbiorcy mogą liczyć również na usługi transportowe oraz dostawy pod wskazany adres. 

Wszystkie prace są prowadzone według ściśle ustalonych standardów opartych na systemie ISO 9001. Każdy pakiet produkowanych elementów podlega stuprocentowej kontroli. Dzięki temu do klientów trafiają przedmioty bez żadnych wad i braków. Duża w tym zasługa kadry pracowniczej, która od wielu lat wykonuje produkty dla zamawiających z Polski i innych europejskich krajów. 
Inne firmy w pobliżu:

FunFutbol

Murzynowskiego 20, Olsztyn

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!