Dane firmy

Dokumentacja medyczna tłumaczenie


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Tanie, a jednocześnie wykonane z najwyższą starannością o dokładne odwzorowanie treści tłumaczenia to domena pracowników zatrudnionych w Centrum Językowym Krystyna Konsek. Realizator proponuje wygodną i szybką translację online. Lista języków, którymi posługuje się kadra, i w których zakresie może świadczyć pomoc, jest dostępna w sieci. 

Osoby odpowiedzialne za przyjmowanie i wykonanie tłumaczeń na bieżąco szkolą się i uzupełniają swoje kompetencje językowe, odpowiadając w ten sposób na potrzeby przedstawicieli różnych branż. Dzięki temu bezproblemowo podejmą się szerokiego spektrum translacji. Poradzą sobie nawet ze specjalistyczną dokumentacją medyczną. Takie tłumaczenie może potem być wykorzystywane podczas wizyty u specjalisty.

Kadra centrum zaprasza do zapoznania się z ofertą klientów z całego kraju. Chętnie podejmie współpracę długoterminową z przedstawicielami przedsiębiorstw prowadzącymi interesy z firmami zagranicznymi i potrzebującymi pomocy przy tłumaczeniu umów czy instrukcji sprzętu.
Inne firmy w pobliżu:

RoyalDekor Ewelina Stępień

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!