Dane firmy

Klimatyzacja Kościerzyna


RW Serwis


Łukocin 4, 83-113 Łukocin

Tel: 798 058 331

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma z siedzibą w Miłobądzu od 2017 roku świadczy profesjonalne usługi. Korzystają z nich zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa. Z jej ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej rwserwis.com.pl mogą zapoznać się osoby, których przedmiotem zainteresowania jest klimatyzacja. Firma działa w Kościerzynie, Pruszczu Gdańskim, Nowym Dworze Gdańskim, Tczewie i Starogardzie Gdańskim. Jej usługi obejmują także czyszczenie kanałów wentylacyjnych. W ramach prowadzonej działalności zajmuje się ona budową komór chłodniczych i mroźniczych. Można jej zlecić montaż agregatów wody lodowej. Świadczy ona również usługi z zakresu pomp ciepła.

W ofercie firmy klienci znajdą nowe urządzenia od cenionych producentów, w tym MITSUBISHI ELECTRIC, VIVAX, DAIKIN, GREE i LG. Doradza ona klientom przy wyborze odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Firma zatrudnia osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Zapewniają oni profesjonalny 24-godzinny serwis klimatyzacji (przez 4 dni w tygodniu).
Inne firmy w pobliżu:

APE-LP

Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Gdańska Klinika Urody

Stara Stocznia 2, Gdańsk

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!