Dane firmy

Szafa metalowa na dokumenty cena


MELMET Zbigniew Jan Grabarski


Dębowa Łęka 9, 67-400 Wschowa

Tel: +48698611668

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na uczelni, w urzędach pracy, czy po prostu w biurze przedsiębiorstwa – w każdym z tych miejsc codziennie powstaje mnóstwo dokumentów, które wymagają swojego miejsca. Te bardziej aktualne zazwyczaj znajdują się na biurkach pracowników lub też trafiają do specjalnych szaf, dzięki czemu są dostępne w każdym momencie.

Świetnie w tej roli spisze się specjalnie zaprojektowana i wykonana przez firmę MELMET szafa metalowa na dokumenty. Cena każdego egzemplarza jest doskonałą propozycją, jeśli weźmie się pod uwagę wysoką funkcjonalność, pojemność, a także estetykę wykonania. Producent gwarantuje ich niezawodność, a dzięki temu, że można wybrać dowolną barwę z palety RAL – możliwość dostosowania do konkretnego wnętrza.

Szafki tego typu to oczywiście tylko część oferty tego producenta. Wśród pozostałych rozwiązań widnieją m.in. meble przeznaczone do warsztatów, szkół, basenów, laboratoriów, a także pomieszczeń socjalnych różnych zakładów pracy. Funkcjonalne rozwiązania, a także zabezpieczenia, jakie zastosowano w tych elementach wyposażenia, z pewnością zostaną docenione przez każdego klienta.
Inne firmy w pobliżu:

Akcygraf

Południowa 8, Rumianek

Chcesz znaleźć firmę szybciej? Wpisz jej nazwę do wyszukiwarki!